Boek nu Villa Los Dos Caminos – inclusief huurauto via Sunweb.nl vanaf € 414.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in La Palma. Villa Los Dos Caminos – inclusief huurauto heeft 3 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 414.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 19-01-2021.
Villa Los Dos Caminos bestaat uit twee losstaande huisjes, gelegen op een berg, in het westen van La Palma. De huisjes zijn meer dan honderd jaar oud en werden gebouwd door Rogelio en Amelia, de grootouders van Luis Manuel, een Venezolaanse voetballer. Tegenwoordig komen toeristen naar de vakantiehuisjes om te genieten van rust en de adembenemende omgeving.
Wat ruikt het hier heerlijk! Rondom Villa Los Dos Caminos ligt een prachtige tuin met fruitbomen, waar je de vruchten kunt plukken en natuurlijk proeven. Geweldig! ’s Avonds geniet je hier optimaal van je eigen maaltijd, klaargemaakt op de barbecue. En terwijl je het je goed laat smaken, zie je langzaam de zon in zee zakken. Wat een prachtig gezicht..
Je bent niet op La Palma geweest, als je de lokale sfeer niet hebt geproefd. Daal af naar Tijarafe, een gemoedelijk plaatsje met enkele barretjes en kleine, witte huisjes. Doordat het merendeel van de huisjes nog bewoond is door de lokale bevolking, maak je hier echt het relaxte levenstempo van de Palmeros mee. Bestel een portie smakelijke tapas en laat het drukke thuisleven even helemaal los..
Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Spanje. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . Villa Los Dos Caminos – inclusief huurauto is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.
Wat meer informatie over deze accommodatie:
- Totaal aantal verdiepingen: 1
- Totaal aantal kamers: 2
- Bedlinnen inclusief, verschoning 1 keer per week
- Accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
- Wi-fi in openbare ruimte: gratis
- Schoonmaak kamer 1 keer per week
- Babybedje: gratis (op te geven bij reservering)