Boek nu App. Pueblo Acantilado Suites – inclusief huurauto via Sunweb.nl vanaf € 359.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in Costa Blanca. App. Pueblo Acantilado Suites – inclusief huurauto heeft 4 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 359.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 13-10-2020.
Pueblo Acantilado Suites ligt op een erg rustige, maar schitterende locatie: boven op een klif met uitzicht op de Middellandse Zee. Het is gebouwd in de vorm van een pittoresk dorpje aan de Costa Blanca met pleintjes, mooie koepels en gezellige terrasjes. De prachtig ingerichte appartementen bevinden zich in kleurrijke huisjes. Voor een frisse duik is er een zwembad en om te ontspannen is er een spa, waar je kunt bubbelen in een jacuzzi of kunt genieten van een massage. Aan kleine vakantiegangers is gedacht; zij zullen zich goed vermaken bij de miniclub en in de speeltuin.
Eten en drinken is in Pueblo Acantilado een feestje! In restaurant El Pontet worden smakelijke mediterrane gerechten geserveerd en in La Taberna de Don José kun je heerlijke tapas en paellas eten. In het sfeervolle restaurant Chiesa kun je lekker nippen van een drankje en genieten van Italiaanse gerechten. Alsof dat nog niet genoeg is, heb je nog de mogelijkheid om gezellig een kopje koffie te drinken in de White Coffee bar. Eigenlijk vind je hier alles wat je nodig hebt om je uitstekend te kunnen vermaken op die lange zomerse dagen. Wie meer van de omgeving wil ontdekken, kan dat perfect met de huurauto. Zo is El Campello, ongeveer 8 kilometer verderop, een echte aanrader.
Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Spanje. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . App. Pueblo Acantilado Suites – inclusief huurauto is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.
Wat meer informatie over deze accommodatie:
- Lift (aantal 1)
- Receptie (24 uur geopend)
- Roomservice
- Lobby
- Kamers voor mindervaliden aanwezig (op aanvraag)
- Televisiehoek
- Borg (contant of per creditcard te betalen)
- Handdoeken inclusief, verschoning 3 keer per week
- Bedlinnen inclusief, verschoning 3 keer per week
- Bagagerie
Minisupermarkt (in de directe omgeving)