Boek nu App. Odissea Park via Sunweb.nl vanaf € 339.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in Costa Brava. App. Odissea Park heeft 4 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 339.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 22-09-2020.
Odissea Park ligt op slechts een klein stukje lopen van het prachtige strand, direct aan de wandelpromenade van Santa Susanna. Deze mooi aangelegde promenade loopt helemaal door tot aan het oude centrum van Malgrat de Mar en is erg leuk voor een gezellige wandeling.
De comfortabele appartementen van Odissea Park zijn netjes en modern ingericht. Voor een frisse duik is er een zwembad met hydromassage en houd je van bubbelen dan kan dat in de whirlpool. Van het zonnetje genieten kan op het terras met ligbedden en de trendy bar zorgt ervoor dat je lekker kunt genieten van een verkoelend drankje of van een smakelijke snack. Wil je tussen het relaxen door even kort voor souvenirs kijken; in het gebouw zit een klein winkelcentrum met wat winkeltjes, waaronder een mini-supermarkt.
Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Spanje. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . App. Odissea Park is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.
Wat meer informatie over deze accommodatie:
- Totaal aantal verdiepingen: 6
- Totaal aantal kamers: 65
- Klasse: comfort
- Totaal aantal gebouwen: 1
- Receptie (24 uur geopend)
- Modern ingerichte accommodatie
- Lobby
- Borg (contant of per creditcard te betalen)
- Wi-Fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
- Toeristenbelasting
Bedlinnen inclusief, verschoning bij verblijf vanaf 8 nachten 1 keer per week