Boek nu App. Cristian Sur via Sunweb.nl vanaf € 484.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in Tenerife. App. Cristian Sur heeft 3 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 484.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 22-02-2021.
De Appartementen Cristian Sur beschikken over ruime, nette appartementen. De appartementen bevinden zich op loopafstand van het strand en het centrum. Het is een ideale plek om heerlijk tot rust te komen. Daarnaast worden er verschillende faciliteiten aangeboden waaronder een prachtig zwembad voor uren waterpret of gewoon een lekkere frisse duik. Huur ook eens een auto om de omgeving te verkennen. Hier geniet je van een ontspannen en fantastische vakantie.
Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Spanje. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . App. Cristian Sur is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.
Wat meer informatie over deze accommodatie:
- Kluisje (op de kamer)
- Receptie
- Accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
- Eetzaal
- Bedlinnen inclusief, verschoning 2 keer per week
- Wi-Fi in openbare ruimte (tegen betaling circa 5,00 € per dag of 20,00 € per week), login met max. 1 apparaten mogelijk, technische ondersteuning mogelijk
- Minisupermarkt (binnen de accommodatie)
- Babybedje: gratis (op te geven bij reservering)
- Schoonmaak kamer 5 keer per week
- Babybedje
Kinderzwembad (aantal 2) (geheel apart)