App. Ionian Arches aanbieding

Boek nu App. Ionian Arches via Sunweb.nl vanaf € 299.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in Corfu. App. Ionian Arches heeft 3,5 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 299.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 28-09-2020.

Je aankomst in Appartementen Ionian Arches begint al goed; je wordt met open armen ontvangen. De appartementen zijn een goede uitvalsbasis om het bijzondere eiland te verkennen omdat het heel centraal ligt. Zo is het naar het centrum van Gouvia slechts een paar minuten lopen. Hier vind je een klein strand en diverse restaurants met Griekse lekkernijen.

De roze en geel gekleurde muren van de knusse appartementen, geven het geheel een zeer kleurrijke uitstraling. De imposante palmbomen die midden in verzorgde tuin staan, voegen hier ook nog eens een flinke dosis zomerkriebels aan toe. Het zwembad en de ligbedjes zien er heel uitnodigend uit voor een dagje zonnebaden en ontspannen onder de Griekse zon.

Overigens is het de moeite waard om naar Corfu-Stad te gaan. Dit gaat heel gemakkelijk met de bus. Als je in de stad bent, dan moet je ook zeker een drankje doen op het Liston. Het Liston is één lange strook met veel terrassen. Alles is goed lopend te bereiken. Een aanrader zijn het oude en nieuwe fort, waarin vooral ’s zomers concerten worden gegeven. Vroeg in de ochtend heb je hier een fantastisch uitzicht wanneer de zon op komt, of bezoek het fort juist in de avond wanneer de stad sfeervol verlicht is!

boek via Sunweb

Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Griekenland. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . App. Ionian Arches is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.

App. Ionian Arches aanbieding Sunweb

Wat meer informatie over deze accommodatie:

  • Totaal aantal verdiepingen: 2
  • Totaal aantal kamers: 12
  • Geen lift aanwezig
  • Receptie
  • Eetzaal
  • Lobby
  • Accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • Bedlinnen inclusief, verschoning 1 keer per week
  • Wi-Fi in openbare ruimte, op de kamer, bij de receptie
  • Handdoeken inclusief, verschoning 2 keer per week
    Schoonmaak kamer 4 keer per week

App. Ionian Arches beoordelingen
App. Ionian Arches reviews