Boek nu App. Ilion Beach via Sunweb.nl vanaf € 399.00. Geniet van een heerlijke vakantie naar het zonnige . De verzorging is Logies tijdens deze Sunweb vakantie in Kreta. App. Ilion Beach heeft 4 sterren en positieve reviews. Lees Nederlandstalige beoordelingen en reviews op de site van Sunweb. De genoemde aanbieding van 399.00 is voor een vakantie van 8 dagen met vertrek op 02-10-2020.
Sunweb Villages Appartementen Ilion Beach is gloednieuw en prachtig geworden en is exclusief te reserveren bij Sunweb. Het is een zeer comfortabel vakantieadres met fijne faciliteiten en zeer vriendelijk personeel. Geniet van alles wat nieuw is en zeker niet te vergeten het prachtige uitzicht over het kristalheldere water. Het strand ligt voor de deur, ideaal als je graag geniet van zon en zee.
De moderne studio’s en appartementen zijn heel ruim en met veel aandacht ingericht. Er is gebruik gemaakt van mooie materialen in combinatie met rustige kleuren en je voelt je dan ook direct thuis. De heerlijke bedden, de volledig ingerichte kitchenette en de luxe badkamers zorgen ervoor dat je ultiem kunt genieten van een welverdiende vakantie op het leuke eiland Kreta.
Het zwembad en de poolbar zijn het gezellige middelpunt van Ilion Beach. Op de menukaart staan Griekse lekkernijen en verfrissende drankjes. Het is ook mogelijk om de maaltijden zoals, ontbijt, halfpension en zelfs volpension bij te boeken van tevoren. Wil je in plaats van een dagje luieren er een keer op uit? Ilion Beach ligt niet ver van typisch Griekse plaatsjes en sla dan zeker de sfeervolle oude stad Chania niet over.
Sunweb heeft een ruime keuze in hotels, appartementen en allinclusive resorts in Griekenland. De ervaringen van zowel jong als oud met zijn erg positief. Bekijk onze website voor meer aanbod in . App. Ilion Beach is te boeken met een corona voucher. Daarnaast heeft Sunweb diverse maatregelen rondom het coronavirus (covid-19) zoals flexibel omboeken.
Wat meer informatie over deze accommodatie:
- Totaal aantal verdiepingen: 2
- Totaal aantal kamers: 45
- Klasse: comfort
- Totaal aantal gebouwen: 2
- Receptie (geopend van 09:00 tot 20:00 uur)
- Modern ingerichte accommodatie
- Kluisje (op de kamer)
- Ontbijtruimte
- Lobby
- Eetzaal
Roomservice